Naszą misją nie jest oczekiwanie na klienta w ciepłym zapleczu serwisu stacjonarnego.

Naszą misją jest praca w każdych warunkach bezpośrednio u klienta – zobacz galerię zdjęć. Priorytetem jest badanie, nadzór i opieka nad oponami klienta. Budowanie bazy, monitorowanie zużycia i przebiegów to nasze atuty. Bazę pojazdów tworzymy dla klienta i udostępniamy ją w formie pisemnej lub elektronicznej. Dzięki niej oceniamy stan opon, wydajemy zalecenia prewencyjne oraz sugerujemy optymalne i alternatywne rozwiązania, pozostawiając jednocześnie właścicielowi firmy ostateczną decyzję.

Co nas odróżnia od innych?
Poprzez nasze działania zauważycie, że nie ma potrzeby zakupu opon tak często i w takiej cenie jak do tej pory praktykowaliście. Naszą misją jest doradztwo i serwis mobilny.

Zaufanie klientów zdobywamy własną pracą, rzetelnością i uczciwością. Współpracując z serwisem PNEUMASTER zapłacicie wyłącznie za to, co zostało zrobione. W naszej pracy nie ma ukrytych kosztów.

Stosujemy rygorystyczne procedury, dzięki którym właściciel firmy, zarządca floty a także kierowcy mogą czuć się bezpiecznie. Gwarantujemy dbałość o bezpieczeństwo użytkowania serwisowanych przez nas opon.